Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po shlédnutí první strany dvacátého čtvrtého vydání Prostějovského Večerníku a hlavně po přečtení článku s názvem „Válka fanoušků“, jehož autory jsou -mik- a –pk-, nám nedalo a museli jsme sepsat toto vyjádření.

To že většina prostějovských hokejových fanoušků basketbalu nefandí, je všeobecně známo. I členové hokejového fan-clubu Jestřáb o.s. nepatří mezi návštěvníky basketbalových utkání. Není to však z žádného jiného důvodu než toho, že basketbal nás prostě neoslovuje. Naší prioritou jsou výsledky hokejového klubu HK Jestřábi Prostějov a i kdyby byli basketbalisté mistři republiky, náš postoj to nezmění. Zároveň však rozhodně nikde nikoho neurážíme nepopisujeme plakáty a zdi po prostějovských ulicích nejrůznějšími hesly. Prostějovský hokej máme v srdci a kdyby se v Prostějově hrál krajský přebor, tak budeme stát při zápasech na tribuně.
Ale skutečnost je pravděpodobně jiná. Jak je vidět tak se najdou i lidé jejichž počínání není v souladu se základními etickými a morálními pravidly. Členové fan-clubu prostějovského hokeje se od takovéto činnosti distancují. Tato činnost rozhodně jménu prostějovského hokeje nepomůže, ba naopak. Tito lidé svým počínáním špiní nejen jméno klubu a fan-clubu ale i samotného hokejového fanouška.
Apelujeme tedy tímto na aktéry této nešťastné události! Pokud čtete tento článek ZAMYSLETE SE NAD SEBOU a věnujte svůj čas raději aktivitám, které více prospějí prostějovskému hokeji!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář